Website Feedback (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (38 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Administration
fa: مدیریت

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Edit
fa: تدوین

en: Date
fa: تاریخ

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: اعاده

en: Image
fa: تصویر

en: edit
fa: تدوین

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Summary
fa: خلاصه

en: View
fa: مشاهده

en: URL
fa: نشانی

en: ID
fa: هویت

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Active
fa: فعال

en: Page
fa: صفحه

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: The file could not be uploaded.
fa: فایل نتوانست بارگذاری شود.

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
fa: داده نمی تواند ذخیره شود زیرا مسیر %destination نامعتبر است. که ممکن است به خاطر استفاده نامناسب از  file_save_data() یا جریانی از بسته بندی های از دست رفته اتفاق افتاده باشد

en: Asc
fa: صعودی
