Website Feedback (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Image
ps: انځور

en: Default
ps: تلواله

en: Summary
ps: لنډیز

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: Active
ps: فعال

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
