Website Feedback (1.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: edit
se: rievdda

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
