Website Feedback (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Tags
sv: Etiketter

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: edit
sv: redigera

en: Default
sv: Förvald

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Active
sv: Aktiv

en: Page
sv: Sida

en: Send
sv: Skicka

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authored on
sv: Författad

en: Apply
sv: Applicera

en: Screenshot
sv: Skärmdump

en: Offset
sv: Kompensera

en: The file could not be uploaded.
sv: Filen kunde inte laddas upp.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
sv: Datainformationen kunde inte sparas eftersom målet %destination inte är giltigt. Detta orsakas ofta av felaktigt användande av file_data() eller avsaknad av stream wrapper.

en: Asc
sv: Stigande

en: The data could not be saved because the destination is invalid. More information is available in the system log.
sv: Data kunde inte sparas eftersom destinationen är felaktig. Mer information finns i systemloggen.

en: Website feedback
sv: Återkoppling till webbplats
