Website Feedback (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (38 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Author
vi: Tác giả

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Administration
vi: Quản lý

en: Tags
vi: Thẻ

en: Edit
vi: Sửa

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Image
vi: Ảnh

en: edit
vi: sửa

en: Default
vi: Mặc định

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Active
vi: Hoạt động

en: Page
vi: Trang

en: Send
vi: Gửi

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Screenshot
vi: Ảnh chụp

en: Offset
vi: Độ dịch

en: The file could not be uploaded.
vi: Không tải được tệp lên.

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Resolved
vi: Đã tính xong

en: Highlight
vi: Tô sáng

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
vi: Dữ liệu không thể lưu lại bởi vì đường dẫn %destination không hợp lệ. Điều này thường do sử dụng không đúng file_save_data() hoặc bị thiếu một dòng wrapper.

en: Asc
vi: Tăng dần
