Website Feedback (1.0.0) - en to am translation catalogue (24 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Tags
am: መለያዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: edit
am: አስተካክል

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Active
am: ገባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Screenshot
am: ቅንጭብ
