Website Feedback (1.0.0) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Tags
az: Teqlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: edit
az: redaktə et

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: The file could not be uploaded.
az: Faylı yükləmək mümkün olmadı.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
