Website Feedback (1.0.0) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: Tags
bg: Таг

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: edit
bg: редактирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Page
bg: Страница

en: Send
bg: Изпрати

en: Authored on
bg: Написано на

en: Apply
bg: Търси

en: Screenshot
bg: Икона
