Website Feedback (1.0.0) - en to bs translation catalogue (24 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Administration
bs: Administracija

en: Tags
bs: Tagovi

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Image
bs: Slika

en: edit
bs: izmijeni

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Page
bs: Strana

en: Send
bs: Pošalji

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Apply
bs: Primjeni

en: Website feedback
bs: Povratna informacija sa stranice
