Website Feedback (1.0.0) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: edit
ca: edita

en: Default
ca: Per defecte

en: Summary
ca: Resum

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Page
ca: Pàgina

en: Send
ca: Enviar

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Apply
ca: Aplica

en: Screenshot
ca: Captura

en: Offset
ca: Desplaçament

en: The file could not be uploaded.
ca: No s'ha pogut carregar el fitxer.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
ca: No s'han pogut desar les dades perquè la destinació %destination és invàlida. Això sovint es deu a l'ús indegut de file_save_data() o a l'absència d'un embolcall de flux.

en: Website feedback
ca: Feedback del web
