Website Feedback (1.0.0) - en to el translation catalogue (37 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Summary
el: Περίληψη

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Active
el: Ενεργό

en: Page
el: Σελίδα

en: Send
el: Αποστολή

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Screenshot
el: Δείγμα εικόνας

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: The file could not be uploaded.
el: Η αποστολή του αρχείου δεν ήταν δυνατή.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Highlight
el: Επισήμανση

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
el: Τα δεδομένα δεν ήταν δυνατό να αποθηκευθούν, γιατί ο προορισμός %destination είναι μη έγκυρος. Αυτό συχνά προκαλείται από ακατάλληλη χρήση της file_save_data() ή λόγω έλλειψης ενός προγράμματος περιτύλιξης ροής.

en: Asc
el: Αύξ

en: Website feedback
el: Σχόλια για τον ιστότοπο
