Website Feedback (1.0.0) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: Tags
hr: Oznake

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: edit
hr: uredi

en: Default
hr: Zadano

en: Summary
hr: Sažetak

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Page
hr: Stranica

en: Send
hr: Pošalji

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Screenshot
hr: Snimak ekrana

en: The file could not be uploaded.
hr: Datoteka nije mogla biti otpremljena.

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
hr: Podaci nisu mogli biti spremljeni budući da odredište %destination nije valjano. Ovo može biti posljedica nekorektne upotrebe file_save_data() ili nedostajućeg okvira strune.

en: Asc
hr: Uzlazno
