Website Feedback (1.0.0) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Tags
ka: ტეგები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Image
ka: სურათი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Page
ka: გვერდი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
