Website Feedback (1.0.0) - en to km translation catalogue (28 entries)

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Tags
km: ស្លាក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Page
km: ទំព័រ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Screenshot
km: រូបថត​អេក្រង់

en: The file could not be uploaded.
km: មិនអាច​ផ្ទុក​ឡើង​ឯកសារ​បាន​ទេ ។

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
km: មិន​អាច​រក្សាទុក​ទិន្នន័យ ពីព្រោះ​ទិសដៅ %destination មិន​ត្រឹមត្រូវ ។ នេះ​អាច​បណ្ដាល​មកពី​ការ​ប្រើ​មិន​សមរម្យ​នៃ file_save_data() ឬ​បាត់ stream wrapper ។
