Website Feedback (1.0.0) - en to ku translation catalogue (26 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Summary
ku: کورتە

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: Page
ku: پەڕە

en: Send
ku: بینێره‌

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: The file could not be uploaded.
ku: ئەم پەڕگەیە نەتوانرا باربکرێت.
