Website Feedback (1.0.0) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: edit
lt: redaguoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page
lt: Puslapis

en: Send
lt: Siųsti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Screenshot
lt: Vaizdas

en: The file could not be uploaded.
lt: Failo neįmanoma įkelti.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
lt: Duomenys negali būti išsaugoti, nes paskirties vieta %destination nekorektiška. Tai gali įvykti dėl nekorektiško file_save_data() naudojimo arba trūksta srauto apvalkalo (stream wrapper).

en: Website feedback
lt: Svetainės atsiliepimai
