Website Feedback (1.0.0) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Search
mg: Karoka
