Website Feedback (1.0.0) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Search
mk: Барање

en: edit
mk: промени

en: Active
mk: Активно

en: - All -
mk: - Сите -
