Website Feedback (1.0.0) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Tags
mn: Тагууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: edit
mn: засварлах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page
mn: Хуудас

en: Send
mn: Илгээх

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
