Website Feedback (1.0.0) - en to mr translation catalogue (26 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: edit
mr: संपादन

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Summary
mr: संक्षेप

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Active
mr: सक्रिय

en: Page
mr: पान

en: Send
mr: पाठवा

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
