Website Feedback (1.0.0) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Tags
my: Tag များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: - All -
my: - အားလုံး -
