Website Feedback (1.0.0) - en to ro translation catalogue (37 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Administration
ro: Administrare

en: Tags
ro: Etichete

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Image
ro: Imagine

en: edit
ro: modifică

en: Default
ro: Implicit

en: Summary
ro: Sumar

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Active
ro: Activ

en: Page
ro: Pagina

en: Send
ro: Trimite

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: The file could not be uploaded.
ro: Fișierul nu a putut fi încărcat.

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
ro: Datele nu au putut fi salvate deoarece destinația %destination nu este validă. De obicei acest lucru este cauzat de folosirea necorespunzătoare a funcției file_save_data() sau de lipsa unui stream wrapper.

en: Asc
ro: Ascendent

en: The data could not be saved because the destination is invalid. More information is available in the system log.
ro: Datele nu au putut fi salvate deoarece destinația nu este validă. Mai multe informații sunt disponibile în intrarea de jurnal a sistemului.

en: Website feedback
ro: Feedback-ul site-ului

en: The upload directory %directory for the file field %name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
ro: Directorul de încărcare %directory pentru fișierele câmpului %name nu a putut fi creat sau nu este accesibil. Un fișier nou încărcat nu a putut fi salvat în acest director ca și consecință și încărcarea a fost anulată.
