Website Feedback (1.1.0) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Administration
ar: الإدارة

en: Tags
ar: وسوم

en: Edit
ar: تحرير

en: Image
ar: الصورة

en: Summary
ar: الملخص

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Send
ar: أرسل

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Screenshot
ar: اللقطة

en: The file could not be uploaded.
ar: تعذر رفع الملف.

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
ar: تعذر حفظ البيانات لأن الوجهة %destination غير صالحة. قد يكون هذا بسبب استخدام غير سليم لـ file_save() أو غياب حاوية تدفق.
