Website Feedback (1.1.0) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Tags
et: Sildid

en: Edit
et: Muuda

en: Image
et: Pilt

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Send
et: Saada

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Screenshot
et: Ekraanitõmmis

en: The file could not be uploaded.
et: Faili ei õnnestunud üles laadida.

en: Highlight
et: Esile tõstetud

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
et: Andmeid polnud võimalik salvestada, kuna sihtkoht %destination pole sobiv. Seda võib põhjustada file_save_data() vale kasutamine või puuduv voo käsitseja (stream wrapper).

en: The data could not be saved because the destination is invalid. More information is available in the system log.
et: Andmete salvestamine ebaõnnestus, sest sihtkoht ei ole korrektne. Lisainfot vaata süsteemi logist.

en: The upload directory %directory for the file field %name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
et: Välja %name jaoks määratud üleslaadimise kausta %directory loomine võis sellele juurdepääsemine ebaõnnestus. Seetõttu ei saanud faili üles laadida ning üleslaadimine katkestati.
