Website Feedback (1.1.0) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Tags
fi: Tagit

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Image
fi: Kuva

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Send
fi: Lähetä

en: Authored on
fi: Luotu

en: Screenshot
fi: Kuva

en: The file could not be uploaded.
fi: Tiedoston lataaminen epäonnistui.

en: Send feedback
fi: Lähetä palautteesi

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
fi: Tietoa ei voitu tallentaa koska kohdetta %destination ei löytynyt. Tämä voi olla seurausta funktion file_save_data() virheellisestä käytöstä.

en: The data could not be saved because the destination is invalid. More information is available in the system log.
fi: Tiedon tallentaminen ei ole mahdollista koska kohde on epäkelpo. Lisätietoa virhetilanteesta saat järjestelmälogista.
