Website Feedback (1.1.0) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Type
is: Slag

en: Author
is: Høvundur

en: Cancel
is: Avlýs

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Administration
is: Fyrisiting

en: Tags
is: Frámerki

en: Edit
is: Broyt

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Screenshot
is: Skermmynd
