Website Feedback (1.1.0) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Image
kk: Сурет

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Screenshot
kk: Скриншоты
