Website Feedback (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय
