Website Feedback (1.1.0) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: Tags
sk: Značky

en: Edit
sk: Upraviť

en: Image
sk: Obrázok

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Send
sk: Odoslať

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Screenshot
sk: Ukážka

en: The file could not be uploaded.
sk: Súbor nemôže byť nahratý.

en: Success message
sk: Správa o úspechu

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
sk: Dáta nemôžu byť uložené lebo cieľový adresár %destination je neplatný. Toto môže byť spôsobené nesprávnym použitím file_save_data() alebo chýbajúcim prúdovým zariadením.
