Website Feedback (1.1.0) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Tags
sl: Oznake

en: Edit
sl: Uredi

en: Image
sl: Slika

en: Summary
sl: Povzetek

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Send
sl: Pošlji

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Screenshot
sl: Zaslonska slika
