Website Feedback (1.1.0) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Edit
sq: Ndrysho

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Created
sq: Krijuar

en: Send
sq: Dërgo

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Screenshot
sq: Pamjet
