Website Feedback (1.1.0) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Edit
te: మార్చు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Summary
te: సారాశం

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Created
te: సృష్టితం

en: Send
te: పంపించు

en: Screenshot
te: తెరపట్టు
