Website Toolbox Forum (8.x-1.8) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Embedded
fr: Inclus

en: Custom
fr: Personnalisé

en: About
fr: À propos

en: Synchronize
fr: Synchroniser

en: Export configuration
fr: Exporter la configuration

en: Import configuration
fr: Importer la configuration

en: Synchronize configuration
fr: Synchroniser la configuration
