Website Toolbox Forum (8.x-1.8) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Custom
lv: Pielāgots

en: About
lv: Par

en: Synchronize
lv: Sinhronizēt

en: Export configuration
lv: Eksportēt konfigurāciju
