Website Toolbox Forum (8.x-1.8) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Embedded
pt: Embutido

en: Custom
pt: Personalizado

en: About
pt: Sobre

en: Synchronize
pt: Sincronizar

en: Export configuration
pt: Exportar configuração

en: Import configuration
pt: Importar configuração

en: Synchronize configuration
pt: Sincronizar configuração
