Website Toolbox Forum (8.x-1.9) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Custom
he: מותאם

en: About
he: אודות

en: Synchronize
he: סינכרון

en: Export configuration
he: ייצוא תצורה

en: Import configuration
he: יבוא תצורה
