Website Toolbox Forum (8.x-1.9) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Embedded
nl: Ingebed

en: Custom
nl: Aangepast

en: About
nl: Over

en: Synchronize
nl: Synchroniseren

en: Export configuration
nl: Instellingen exporteren

en: Import configuration
nl: Configuratie importeren

en: Synchronize configuration
nl: Instellingen synchroniseren
