Website Toolbox Forum (8.x-1.9) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Embedded
ru: Встроенный

en: Custom
ru: Собственная

en: About
ru: Информация

en: Synchronize
ru: Синхронизация

en: Export configuration
ru: Экспорт конфигурации

en: Import configuration
ru: Импорт конфигурации

en: Synchronize configuration
ru: Синхронизация конфигурации
