Website Toolbox Forum (8.x-1.9) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Custom
sv: Anpassad

en: About
sv: Om

en: Synchronize
sv: Synkronisera

en: Export configuration
sv: Exportera konfiguration

en: Import configuration
sv: Konfiguration på importering

en: Synchronize configuration
sv: Synkronisera konfiguration
