Website Toolbox Forum (8.x-1.9) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Synchronize
th: ซิงโครไนส์

en: Export configuration
th: การส่งออกการตั้งค่าคอนฟิก

en: Import configuration
th: การนำเข้าการตั้งค่าคอนฟิก

en: Synchronize configuration
th: ตั้งค่าคอนฟิกการซิงโครไนส์
