Website Toolbox Forum (8.x-1.8) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Custom
id: Tersuai

en: About
id: Tentang

en: Synchronize
id: Singkronkan

en: Export configuration
id: Pengaturan ekspor

en: Import configuration
id: Konfigurasi impor

en: Synchronize configuration
id: Menyinkronkan konfigurasi
