Website Toolbox Forum (8.x-1.9) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Embedded
ja: 埋め込み

en: Custom
ja: カスタム

en: About
ja: アバウト

en: Synchronize
ja: 同期

en: Export configuration
ja: 構成をエクスポート

en: Import configuration
ja: 構成をインポート

en: Synchronize configuration
ja: 構成を同期
