Website Toolbox Forum (9.0.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Embedded
uk: Вбудований

en: Custom
uk: Власний

en: About
uk: Про модуль

en: Synchronize
uk: Синхронізація

en: Export configuration
uk: Експорт конфігурації

en: Import configuration
uk: Імпорт конфігурації

en: Synchronize configuration
uk: Синхронізація конфігурації
