Website Toolbox Forum (9.0.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Custom
ca: Personalitzat

en: About
ca: Detalls

en: Synchronize
ca: Sincronitza

en: Export configuration
ca: Exporta la configuració

en: Import configuration
ca: Importa la configuració

en: Synchronize configuration
ca: Sincronitza la configuració
