Website Toolbox Forum (9.0.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Embedded
fa: جایگذاری شده

en: Custom
fa: سفارشی

en: About
fa: درباره

en: Synchronize
fa: همگام سازی
