Website Toolbox Forum (9.1.4) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Custom
it: Personalizzato

en: About
it: Informazioni

en: Synchronize
it: Sincronizzazione

en: Export configuration
it: Esporta la configurazione

en: Import configuration
it: Importa la configurazione

en: Synchronize configuration
it: Sincronizzare la configurazione
