Website Toolbox Forum (9.1.4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Embedded
pl: Osadzony

en: Custom
pl: Własne

en: About
pl: O stronie

en: Synchronize
pl: Synchronizuj

en: Export configuration
pl: Eksportuj konfigurację

en: Import configuration
pl: Importuj konfigurację

en: Synchronize configuration
pl: Synchronizuj konfigurację
