Website Toolbox Forum (9.1.7) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Custom
cs: Vlastní

en: About
cs: Popis

en: Synchronize
cs: Synchronizovat

en: Export configuration
cs: Exportovat konfiguraci

en: Import configuration
cs: Importovat konfiguraci

en: Synchronize configuration
cs: Synchronizovat nastavení
