Website Toolbox Forum (9.1.7) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Custom
et: Kohandatud

en: About
et: Programmist

en: Synchronize
et: Sünkroniseeri

en: Export configuration
et: Ekspordi seadistus

en: Import configuration
et: Impordi seadistus

en: Synchronize configuration
et: Sünkroniseeri seadistus
