Website Toolbox Forum (9.1.7) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Custom
fi: Oma

en: About
fi: Tietoja

en: Synchronize
fi: Synkronoi

en: Export configuration
fi: Vie asetukset

en: Import configuration
fi: Tuo asetukset

en: Synchronize configuration
fi: Synkronoi asetukset
